12 lipca 2014

Powrót zza grobu...

Niestety, ale muszę ogłosić tą nowinę,  że blogger po prawie 3 letniej sprawności odmówił współpracy. Usunął ostatni post, a 3 kolejne nie wstawił.
trudno
Pomijając fakt, że są wakacje, yhym! oficjalnie ogłaszam, że mam frisbującego psa! <3 Sucz jest dzielna, walczy o każdy krzywy naleśniki jaki pańcia jej zapoda. Przy overkach wymiata jak nigdy dotąd,  pańcie duma rozpiera, gdy widzi myślącego psa, który sie składa!!!! A uwierzcie,  że to było nie możliwe - droga przez męki. Nadal nie wiem jakie magiczne siły nam pomogły,  ale dzieki! <3
oh ah!
Nawet backhand'y idą na przód! I to na dysk! :D
Frisbee takie fajne!

"Mamo ja to złapię!: :D


Wracając do zaległości... 14-15 czerwca na Cytadeli odbyło się kolejne niesamowite wydarzenie, a mianowicie DCDC! Jak zwykle świetna organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik, przemiła atmosfera no i oczywiście możliwość spotkania z znajomymi, innymi psiarzami. W sobotę Sucz została w domu, ale nic nie straciła, gdyż podróżowała razem z moją rodzinką po lasach :)
Album z fotami - TUTAJ


W niedzielę natomiast Czarna razem ze mną mocno kibicowała finalistą!
W przerwach od kibicowania, pełnienia roli pluszaczka dla dzieci i gotowania się w upale, Sucz dzielnie pozowała do fotek! :)


fot. Marta Wierna <3
fot. Marta Wierna


fot. Zosia Marek

fot/ Zosia Marek
fot. Zosia Marek
fot. Zosia Marek
Z zawodów pańcia przywiozła Suczy prezent. Skoro robimy frisbee nieco bardziej na poważnie to wypadałoby kupić dekle. (to jest uzależniające) Fastbacki - najlepsze na zawsze i tyle :P Świetnie latają, Fun się mega spodobały, są wystarczająco miękkie. Jedyny ich minus to właśnie na miękkość, kilka dysków ma dziury na wylot i poobdzierane końcówki, choć to nam wcale nie przeszkadza, nadal tak samo latają, pies nadal się tak nimi cieszy, wystarczy od czasu do czasu przejechać je papierem ściernym i po problemie :)
Fastback'i - pomarańczowy, niebieski, 2 różowe
tak czarne są trzy, jeden pod niebieskim, trawa go zakryła :P
Fastback'i flex - 3 czarne, 1 rożowy
Nasz ekwipunek mieści już 11 dysków (+ 1 trixe i 2 hero air) a w najbliższym czasie planujemy zakupić jeszcze fastback flex 10 czarne i 10 różowe :D Będzie się działo!

Teraz mam nadzieję posty będą normalnie się wstawiać, a ja nie zapomnę o blogger'owaniu.

Niedługo wstawię pozostałe posty w tym dwie recenzje! :)

Powracamy też do normalności pod dłuuugiej przerwie. Bierzemy się za rowerek (jeszcze kilogram!) Wyciągamy hopki, odpoczywamy na chwilę od frisbiaczy i nadal się OBIjamy ;)