7 lipca 2013

CzasMamy 10 dzień wakacji, a już za 2 i pół dnia ..... obóz ♥! Bardzo się cieszę i Czarna chyba też, no oprócz tego, że będę cała zmęczona, brudna, pogryziona przez komary i stres związany z pobytem tam (czy Funny się dogada z innymi psami, będzie na mnie skupiona itd.?) często będę się wywalać na torze, jak i na 100% zaśpię, ale gdyby nie to, to bym nie była ja, wiem jestem wyjątkowa ! ;p A Funny będzie, zmęczona, upaćkana (błotem i wodą ze spacerów) wyszalała, podniecona, to i tak będę z niej mega dumna i zadowolona, a ona sama będzie ucieszona i pełna dobrych myśli. Od zawsze marzyłam o wyjeździe gdzieś z psem, bo takie wyjścia do lasu sie nie liczą :d Udało się.... udało, osiągnęliśmy nieosiągalne dla nas czyli zostawiam psa przed przeszkodą i wymawiam komendę 'zostań' odchodzę do kolejnej przeszkody, mówię 'go' a ona leci jak torpeda na kolejne hopki ^^Co jeszcze chcemy dokończyć do obozu m.i.:
- przywołanie, zezwolenie do ruchu dopiero jak powiem 'go'(pisałam do góry) skupienia w innych miejscach, 'a ku ku', 'zdechł pies', 'obrót', siad od razu kiedy powiem, a nie 5 sek. po.
Oczywiście jeszcze coś się znajdzie, ale jak na razie ćwiczymy podstawę czyli posłuszeństwo ;) Sztuczki robimy rekreacyjnie.. tak aby nie było wstydu, że mój pies nic nie umie xD Czarna została obcięta, znaleźliśmy bardzo fajnego fryzjera, który jest w 'Pobiedziska Letnisko', cała goła (;P) niczym szczur, łapki podcięte, grzywka wyrównana - wszystko na swoim miejscu, nie mam jej obecnego zdjęcia gdyż, duzo się u nas teraz dzieje i nie mam czasu nawet na to.
Dobra, dobra nie będę się rozpisywać .....
Co tam jest ...? O.o

mÓj kuń ♥
Wszystkim życzę bardzo udanych i słonecznych wakacji w gronie Waszych czworonożnych przyjaciół :) My widzimy się z Wami (przez blogi xd) po 13.07 a więc mam nadzieję, ze nadrobię wszystkie napisane posty i dam radę je komentować :P W annówce podobno bedzie sygnał, a więc zabiorę internet i coś się napisze, po komentuje itd. My się z Wami jeszcze nie żegnamy, napiszemy pożegnalnego posta 9.07 godzinę przed wyjazdem ^^
Pozdrawiamy Martyna i Funny ....PS. Wszystkie zdjęcia oprócz pierwszego na początku są z Światowego Dnia Psa - spóźnionych życzeń, życzę ♥

4 komentarze:

 1. Funny ma śliczną mordkę!
  Udanego obozu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia na obozie :) Trzymam kciuki,abyś nie zaspała!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zyczę powodzenia w nauce komend, ich szlifowaniu jak i cudownie spędzonego obozu (szersze obozowe życzenia napiszę w kolejnym, 'pożegnalnym' poście).
  Jak na razie - ciepłych, udanych i radosnych wakacji ! :)

  Pozdrawiamy,
  ŁAPKA !

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno będzie super na obozie ( tego Wam życzymy ) . :))
  Pozdrawiamy !

  OdpowiedzUsuń